Pieno grybas


Tibeto pieno grybas

Pieno grybas buvo išvestas Tibete ir ilgai išliko Tibeto medicinos paslaptimi. Dabar jis populiarus visame pasaulyje tiek kaip gydomasis, tiek kaip malonaus skonio natūralus produktas.

Tibeto pieno grybas

Pieno grybas stiprina imuninę sistemą, didina organizmo tonusą, gydo skrandžio ligas, valo organizmą, turi dezinfekuojančių ir priešuždegiminių sąvybių, stabdo aterosklerozę, vartojant pieno grybą kartu su išsikrovimo dienomis normalizuojasi žarnyno darbas, mažėja cholesterolio kiekis, pagreitėja medžiagų apyvarta ir to pasėkoje mažėja svoris. Plačiau apie grybo gydomasias sąvybes ir jo naudojimą gydymui galima paskaityti specialioje literatūroje arba internete.

Pieno grybas yra gyvas organizmas, todėl ji reikia atitinkamai prižiūrėti. Grybą reikėtu kasdieną perplauti šaltu vandeniu nupilant prieš tai susidariusį rūgpienį (butinai perkošti, kad neliktų grybo dalių), kuris ir yra geriamas. Po to išplautą grybą (tai nedideli balti gniužulai, panašūs į varškę, tik sukibę tarpusavyje) reikia vėl užpilti pienu. Pienas paprastai vėl surūgsta maždaug po 17-20 valandų. Grybą geriausia gerti po pusę ar pilną stiklinę likus pusvalandžiui prieš miegą.

Jei kasdien nenuplausite grybo ir nekeisite pieno, jis nebesidaugins, įgaus rudą spalvą, nebeturės gydomųjų savybių ir pagaliau žus. Sveikas grybas yra baltos, primenančios pieną ar varškę, spalvos. Jei taip atsitiko, kad neplovėte grybo 2-3 dienas, rugpienį išpilkite ir vėl užpilkite šviežiu pienu. O jei atsibodo kasdien tvarkyti grybą, galite jį išplovę užšaldyti šaldiklyje, nes atšildytas jis toliau gali būti naudojamas.

 

9 Comments
 1. 1 m. ago
  rasa

  gal kas galetu padovanoti tibeto gryba klaipedoje

  Atsakyti
  • 7 mėn. ago
   stasys

   Turi u tibeto gryba Gargzduose tel.861561671

   Atsakyti
 2. 10 mėn. ago
  mociute turi gryba pienini

  labai geras

  Atsakyti
 3. 5 mėn. ago
  Laura

  Gal kas turi tą grybą šiauliuose?

  Atsakyti
  • 5 mėn. ago
   Irina

   Sveiki,
   turiu Tibeto pieno grybą Šiauliuose. Parašykite arba paskambinkite man. Susitarsime.

   Atsakyti
 4. 4 mėn. ago
  Aneta

  Su norinčiais galiu pasidalinti (nemokamai) pieno grybais. Jonava.
  Tel.: 8 619 31848

  Atsakyti
 5. 4 mėn. ago
  Aneta

  Su norinčiais pasidalinčiau (nemokamai) pieno grybu.
  Jonava.
  Tel.: 8 619 31848

  Atsakyti
 6. 1 mėn. ago
  Daiva

  Parduodu šį grybą Kaune. Kaina 15 Lt. Jei domina, skambinkite 866219251.

  Atsakyti
 7. 1 mėn. ago
  Gintaras

  Keista, kitame tinklapyje rašo, kad negalima gerti 40 min iki miego: http://priekavos.lt/apie-pieno-gryba/

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>